چون وبلاگو تازه درست کردم و خالیه گفتم یکم زود زود مطلب بفرستم. میخوام از 30 ام مرداد شروع کنم درس خوندنو راستش میخوام الان که پشت کنکور موندم برای یک هدف بزرگ تلاشمو بکنم. پارسال دوماه رفتم کتابخونه ی محلمون خیلی عالی بود روزی 8 ساعت اونجا میخوندم و اگه میتونستم تو خونم برا 4 ساعت وقت بود ولی خوب نکردم اگه فقط ادامه میدادم (از بهمن رفتم) و تا تیر اونجا یکسر میخوندمو تو خونم همینطور مطمئنم پزشکی رو قبول میشدم. ولی راستش پارسال انقدر گیج شده بودم که وقتی از خودم پرسیدم برای چی اینقدر درس میخونی هدف به اونصورت واضحی براش نداشتم. راستش بیشتر تخیل بود تا هدف فقط هی خودمو تو موقعیت دانشجوی پزشکی دارو دندان تصور میکردم بعد از مدتی هم انگیزشو ازدست میدادم.

من قبل کنکور رزمی کار میکردمو خیلی به اون ورزش علاقه داشتم اما دوباره بخاطر جو کنکور گزاشتمش کنار. این خودش ضربه بزرگی بهم زد. درکل برای یک کار بزرگی اونم ازنوع فکریش مثل کنکور به این نتیجه رسیدم که باید خودم قوی بکنم.

چند مورد به ذهنم رسیده : هفتگی یکبار به کوه رفتن . دوچرخه سواری . صبحا زود پاشدن . خیلی با برنامه بودن (نه فقط درسا)

قرار کم گزاشتن با دوستام . حذف علاقم و اشتیاقم به موبایل و لپتاپ . و اینکه امسال خیلی تو نخ قلمچی باشم. الان که فکر میکنم اولین شکست کنکورسال قبلمو بخاطر بالا نبردن تراز قلمچیم خوردم هی بهونه میاوردم و سئوالاشو چک نمیکردم  

توی دوهفته وقتی که داشتم سرجمع 3 4 روزو درست حسابی درس میخوندم.

درکل امسال حوصلشو برا کنکور خداروشکر دارم ببینم چی میشه.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها